влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!

Регулятор гучності BERG PR-50
- В наявності
- Код: 911.0016
1 558 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
BERG PR-50 регулятор гучності 50 Вт з монтажною коробкою.
- макс. потужність 50Вт (лінія 100В)
- кількість положень регулятора: 10+0
- габарити В х Ш х Г: 93 х 86 х 74 мм
- колір - білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 93 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність, Вт | 50 |
| Мережа | 100 В |
| Основні | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
- Ціна: 1 558 ₴
- Спосіб упаковки: індивідуальна упаковка.


