влевовправо
РЕКОМЕНДУЄМО !!!

Акустична система стельова 600 мм х 600 мм Biamp DC220T-M
- Под заказ
- Код: 910.0337
Отправка с 13 июня 20269 835 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
Biamp DC220T-M - широкосмуговий стельовий гучномовець виконаний як закладна панель стандартної підвісної стелі 60 х 60 см. Ані свердління, ані вирізання - це самий швидкий монтаж серед усіх інсталяційних акустичних систем Biamp. Повнодіапазонний 6.5” динамік забезпечує вражаючу продуктивність і широку дисперсію для рівномірного покриття. Акустична система ідеально підходить для фонової музики та кришталево чистого пейджингу.
Основні характеристики:
- потужність 8 Ом: 10 Вт (Continuous)
- потужність 70 В: 10 / 5 / 2.5 / 1.25 / 0.625 Вт
- потужність 100 В: 10 / 5 / 2.5 / 1.25 Вт
- частотна смуга: 100 Гц - 18.5 кГц
- дисперсія: 130° (конічна)
- розміри: 596 x 596 x 107 мм
- колір: білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Мощность | 10 Вт |
| Чувствительность | 93 дБ |
| Минимальная частота | 100 Гц |
| Максимальная частота | 18500 Гц |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 6,5 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 596 мм |
| Высота | 596 мм |
| Глубина | 107 мм |
| Вес | 7.1 кг |
- Цена: 9 835 ₴
- Способ упаковки: Индивидуальная упаковка. При отсутствии оборудования на складе, срок его заказа 30-45 дней.




