влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!

Графічний еквалайзер SAMSON S-curve 231
- В наличии
9 345 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
SAMSON S-curve 231 - 2х-канальний 31-смуговий (1/3 октавний) графічний еквалайзер з глибиною регулювання 6/12 дБ.
- Частоти еквалізації(Гц): 20, 25, 31,5, 40, 50, 63, 80, 100, 125,
160, 200, 250, 315, 400, 500, 630, 800, 1 кОм, 1,25 кОм, 1,6 кОм, 2 кОм, 2,5 кОм, 3,15 кОм, 4 кОм, 5 кОм, 6,3 кОм, 8 кОм, 10 кОм, 12,5 кОм, 16 кОм, 20 кОм - Змінний діапазон: ±12 дБ
- Частотна характеристика: <10 Гц до 70 кГц ±3 дБ
- THD+N, коефіцієнт підсилення: < 0,013% (20 Гц до 20 кГц)
- Макс. коефіцієнт підсилення вихідного рівня: +6 дБ
- Змінний фільтр низьких частот, від 15 до 200 Гц
- Фільтр високих частот: 80 Гц (18 дБ/окт)
- Шум (з ФНЧ 22 кГц, усі фейдери плоскі): -85 дБ
- Режим «обрікиз» -12 дБ ± 1 дБ макс.
- Розміри: 19" конструкція кормусу, 1U: 482 мм (ш) x 267 (г) x 89 (в)
- Вага: 2,31 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samson |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 482 мм |
| Глубина | 267 мм |
| Высота | 89 мм |
| Вес | 2.31 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Еквалайзер |
| Количество каналов | 2х31 |
- Цена: 9 345 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.


