влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!

Графічний еквалайзер SAMSON S-curve 215
- В наличии
8 322 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
SAMSON S-curve 215 - 2х-канальний 15-смуговий (2/3 октавний) графічний еквалайзер з глибиною регулювання 6/12 дБ.
- Частоти еквалізації(Гц): 25, 40, 63, 100, 160, 250, 400, 630, 1 кОм, 1,6 кОм, 2,5 кОм, 4 кОм, 6,3 кОм, 10 кОм, 16 кОм
- Змінний діапазон: ±12 дБ
- Частотна характеристика: <10 Гц до 90 кГц ±3 дБ
- THD+N, коефіцієнт підсилення: < 0,01% (20 Гц до 20 кГц)
- Макс. коефіцієнт підсилення вихідного рівня: +6 дБ
- Фільтр високих частот: 80 Гц (18 дБ/окт)
- Шум (з ФНЧ 20 кГц, усі фейдери плоскі): -85 дБ
- Розміри: 19" конструкція кормусу, 1U: 482 мм (ш) x 267 (г) x 44 (в)
- Вага: 2,8 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samson |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 482 мм |
| Глубина | 267 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 2.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Еквалайзер |
| Количество каналов | 2х15 |
- Цена: 8 322 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.


