влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!

Блок фантомного живлення SAMSON S-phantom
- В наличии
1 558 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
SAMSON S-phantom - двоканальний блок фантомного живлення 48В для конденсаторних мікрофонів.
- максимальна вихідна потужність 125 мВт на канал
- 2 симетричні мікрофонні XLR входи
- 2 симетричні мікрофонні XLR виходи
- 1 симетричний 1/4" джек вихід (паралельний виходу першого мікрофона)
- вимикач подачі фантомного живлення
- зовнішній блок живлення 18В, індикація включення
- фантомне живлення: 48В
- габаритні розміри: 144х105х51мм
- вага: 419 гр
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samson |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество каналов | 2 |
| Тип | Блок фантомного живлення |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 144 мм |
| Глубина | 105 мм |
| Высота | 51 мм |
| Вес | 0.419 кг |
| Общие | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
- Цена: 1 558 ₴
- Способ упаковки: индивидуальная упаковка.



