-15%Студійний матричний комутатор SAMSON C-CONTROL
- В наличии
7 120 ₴
6 052 ₴
- +380 (44) 459-70-90
C-CONTROL - це унікальне рішення для студій, що дозволяє використовувати кілька пар моніторів та навушників для одного або кількох джерел. Наприклад, Ви можете підключити три пари активних моніторів (або моніторних підсилювачів) до виходу пульта мікшера, рекордера і майстер станції в будь-якій комбінації.
Логічний вхідний комутатор дає можливість комутації від одного до чотирьох джерел звуку, у будь-якій комбінації, на загальну шину для 3-х пар активних моніторів (підсилювачів НЧ або будь-яких інших пристроїв), кожну з яких можна підключати/відключати незалежно від інших. Є можливість використовувати вбудований мікрофон для службового зв'язку з виконавцями з різних алгоритмів комутації. При цьому може використовуватися функція відключення джерел "mute", так і часткового приглушення "Dim". Є вбудований моніторний підсилювач для контролю підключених джерел у навушниках з окремим регулятором рівня.
Всі вхідні сигнали мають повторювачі транзиту для каскадного включення декількох пристроїв.
- кількість стереофонічних входів/виходів: 3 симетричні (Jack), 1 несиметричні (RCA)
- виходи для 3-х пар активних гучномовців: 1 – симетричний (Jack), 2 несиметричних (RCA)
- Частотний діапазон 10 – 32,000 Гц (+0/-3 дБ)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samson |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Глубина | 217 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество каналов | 4 |
| Тип | Предусилитель |
| Общие | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 482 мм |
- Цена: 6 052 ₴




