влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!
-25%
-25%Пасивний розгалужувач для навушників ProCo HJ-6
- В наличии
2 670 ₴
2 003 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
ProCo HJ-6 - пасивний розгалужувач для навушників (макс. 6шт) опіром 150-600 Ом. Працює від підсилювача потужності.
Входи (лівий/правий канали):
- 2 х 1/4" TS
- 1 х 1/4" TRS
- 6 х1/4" TRS з резистивними компенсатороми
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Вес | 1380 г |
| Ширина | 123.8 мм |
| Высота | 82.9 мм |
| Глубина | 108 мм |
| Основные | |
| Количество стереовходов RCA | 1 |
| Количество каналов | 6 |
| Тип | Пасивний розгалужувач для навушників |
| Общие | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
- Цена: 2 003 ₴





