
Конференц-камера BIAMP Vidi 280
- Под заказ
- Код: 910.1981
Отправка с 16 июня 202674 760 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp Vidi 250 - подвійна 4K ePTZ-камера для конференцій з двома датчиками зображення 50 МП та 8 МП, кутом огляду 120º HFoV та 5-мікрофонним масивом.
Vidi 280 - це 50-мегапіксельна електронна PTZ-камера 4K UHD з двома об'єктивами, розроблена для середніх та великих конференц-залів, яка оснащена як надширококутним, так і ширококутним об'єктивами. Завдяки підтримці Microsoft Cloud IntelliFrame учасники онлайн-зустрічей чіткіше бачать учасників Teams Rooms завдяки інтелектуальним відеоканалам учасників у кімнаті. Vidi 280 також оснащена надширококутним об'єктивом із горизонтальним полем зору 120°, що дозволяє бачити учасників, які знаходяться близько до камери. Максимальний 16-кратний цифровий зум забезпечує глибший огляд кімнати, чітко розміщуючи людей на чолі столу для переговорів у кадрі. Vidi 280 використовує технологію автоматичного кадрування для автоматичного перемикання між надширококутною та ширококутною камерою, щоб учасники залишалися в полі зору. Vidi 280 можна монтувати як на дисплей, так і на стіну.
![]()
- Сертифіковано Microsoft Teams Rooms та Zoom
- Підтримка мозаїчного розміщення галерей
- Підтримка Microsoft Cloud IntelliFrame
- Надширокий кут огляду 120° по горизонталі
- Електронний панорамний/нахил/масштабний зум з 16-кратним зумом
- Ширококутний об'єктив 50 МП з горизонтальним полем огляду 86°
- Технологія автоматичного кадрування для утримання учасників у кадрі
- Надширококутна камера 8 МП з кутом огляду 120° високої чіткості для учасників ближче до камери
- Світлодіодні індикації активності камери
- 5-елементний мікрофонний масив
- 1,8-метровий кабель USB 3.0 A-C з прямим кутом у комплекті
- Кріплення для верхньої та нижньої частини дисплея в комплекті
- Надається трирічна гарантія Biamp Systems
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Подключение устройства | Проводное |
| Количество мегапикселей веб-камеры | 8.0 Мп |
| Разрешение | 3840х2160 |
| Микрофон | Встроенный |
| Крепление | Кронштейн |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип видеокамеры | Профессиональная |
| Форматы записи | 4K UHD |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 65 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Сертифікація | Microsoft Teams, Zoom |
| Тип разъема | USB 3.0, USB 2.0 |
- Цена: 74 760 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.






