влевовправо
ЦІНУ ЗНИЖЕНО !!!

Конференц-камера BIAMP Vidi 100
- Под заказ
- Код: 910.1877
Отправка с 16 июня 20267 031 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
Biamp Vidi 100 - це камера 4K, призначена для використання з системами відеоконференцій. Vidi 100 рекомендується для кімнат або малих і середніх конференц-залів, має широке поле огляду 120°, що дозволяє бачити кожного співрозмовника в кімнаті. Її можна встановити на стіл або прикріпити до відеодисплея кімнати. Vidi 100 також оснащена мікрофонним масивом та вбудованим алгоритмом шумоподавлення, для забезпечення чіткості і розбірливості мови кожного в кімнаті, незалежно від того, де знаходиться співрозмовник. Камера комплектується пультом дистанційного керування.
ОСОБЛИВОСТІ
- Якість відео 4K
- Електронне панорамування/нахил/масштабування з пультом дистанційного керування
- Широкий кут огляду 120° без спотворень
- Вбудована мікрофонна матриця з двома всеспрямованими мікрофонами
- Вбудована обробка сигналу для шумоподавлення
- Живлення від USB
- Надається 3-ри річна гарантія Biamp Systems
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | Китай |
| Подключение устройства | Проводное |
| Количество мегапикселей веб-камеры | 8.0 Мп |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Микрофон | Встроенный |
| Крепление | Прищепка |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип видеокамеры | Профессиональная |
| Форматы записи | 4K UHD |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 194 мм |
| Высота | 42 мм |
| Глубина | 34 мм |
| Вес | 340 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип разъема | USB 3.0 Type-B |
- Цена: 7 031 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.



