
Настінний програмований контролер TASCAM RC-W100-R86
- В наличии
8 320 ₴
- +380 (44) 459-70-90
TASCAM RC-W100-R86 - це настінний програмований пульт дистанційного керування для матричного мікшера Tascam MX-8A . Чотири кнопки перемикача та один енкодер з функцією натискання кнопки дозволяють користувачам вибирати між чотирма або вісьмома аудіо джерелами, регулювати рівні гучності та вимикати звук у стаціонарно встановленій аудіосистемі. Легко читається дисплей з підсвічуванням надає інформацію про вибране джерело аудіо та поточне налаштування гучності.
До восьми контролерів можна використовувати з одним мікшером шляхом послідовного з'єднання пристроїв через з'єднання RS-485 з довжиною кабелю до 200 метрів. Кінцеві користувачі можуть уникнути помилок, призначивши лише необхідні функції енкодеру та перемикачам за допомогою Tascam MX Connect.
RC-W100 розширює комфорт будь-якої системи звукопідсилення, де матричний мікшер MX-8A є головним пристроєм.
З повною інформацією про технічні характеристики TASCAM RC-W100 можна ознайомитись на вебсайті виробника tascam.eu/en/rc-w100
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tascam |
| Страна производитель | Япония |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | чорний |
| Интерфейсы | |
| Тип конектора | RJ45 |
| Размеры | |
| Высота | 87 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Глубина | 54 мм |
- Цена: 8 320 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 45-60 днів.


