влевовправо

Підставка настільна Biamp Apprimo TEC-X-TM White для панелей керування TEC-X серії, біла
- В наличии
- Код: 911.1843.900
11 837 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка настільна для пультів керування Apprimo TEC-X 1000 та TEC-X 2000, біла.
Довжина кабелю: 1,7м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
| Интерфейсы | |
| Тип конектора | RJ45 |
| Размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глубина | 108 мм |
- Цена: 11 837 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


