
Ресивер та контролер зі скейлером CRESTRON DM-RMC-SCALER-C DigitalMedia 8G+™
- В наличии
- Код: 911.2006
26 700 ₴
- +380 (44) 459-70-90
DM-RMC-SCALER-C пропонує рішення для підключення одного дисплея в рамках комплексної системи Crestron® DigitalMedia™. Він функціонує як приймач, відеоскейлер та інтерфейс керування DM 8G+®. Він має один вихід HDMI® разом з портами керування Ethernet, USB HID, RS-232 та ІЧ. Окрім DM 8G+, він також сумісний з HDBaseT®, що дозволяє підключати його безпосередньо до джерела, сертифікованого HDBaseT. Вбудована функція масштабування дозволяє підключеному дисплею обробляти будь-яку роздільну здатність відео до HD 1080p або WUXGA. Його компактний, низькопрофільний дизайн дозволяє непомітно встановити DM-RMC-SCALER-C за плоским дисплеєм або над проектором, встановленим на стелі. Він підключається до головного пристрою або джерела сигналу за допомогою одного витого кабелю типу CAT.
Детальна інформація про технічні характеристики DM-RMC-SCALER-C на сайті виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crestron |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | контролер та інтерфейс |
| Общие | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
| Размеры | |
| Высота | 194 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Глубина | 37 мм |
| Вес | 870 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | контролер та інтерфейс |
- Цена: 26 700 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.






