
Модуль керування електродвигуном CRESTRON DIN-2MC2
- В наличии
- Код: 911.2005
11 570 ₴
- +380 (44) 459-70-90
DIN-2MC2 – 2-канальний модуль керування двигуном, призначений для керування двонаправленими двигунами для штор, жалюзі, проекційних екранів, ліфтів, мансардних вікон та воріт. Кожен канал підтримує керування звичайним трипровідним двонаправленим двигуном потужністю до 1/2 к.с. при напрузі до 240 вольт у режимі «вгору/вниз» або «відкриття/закриття». Вбудована логіка часу та блокування спрощує програмування DIN-2MC2 для безвідмовної роботи.
> Двоканальне двонаправлене керування двигуном
> Підтримує напругу від 120 до 240 вольт, 50/60 Гц
> Вхід керування по команді
> Зв'язок по Cresnet®
> Налаштування через передню панель або програмне забезпечення
> Програмування функцій через DIN-AP2
> Монтаж на DIN-рейку шириною 6М
Деральна інформація про технічні характеристики DIN-2MC2 на састй виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crestron |
| Страна производитель | США |
| Напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 106 мм |
| Высота | 94 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Вес | 210 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Демонстраційний зразок |
| Тип устройства | Модуль керування електродвигуном на DIN-рейку |
- Цена: 11 570 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.


