влевовправо
Ex-Demo !!!

4-х каналиний димер CRESTRON DIN-1DIM4
- В наличии
- Код: 911.2004
16 465 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
Crestron DIN-1DIM4 - це модуль керування освітленням, що монтується на DIN-рейку, з чотирма каналами регулювання яскравості. Одна модель підтримує електронні та магнітні низьковольтні лампи розжарювання, неонові/холодний катод, 2-провідні люмінесцентні лампи з регулюванням яскравості та нерегульовані освітлювальні навантаження до 5 А на канал, загалом 10 А.
- 4 канали регулювання яскравості
- Схема фазосинхронного виявлення
- Робота від 120 до 277 вольт, 50/60 Гц
Детальна інформація про технічні характеристики DIN-1DIM4 на сайті виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crestron |
| Страна производитель | США |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 5 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 95 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вес | 1100 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Демонстраційний зразок |
| Тип устройства | регулятор яскравості на DIN-рейку |
- Цена: 16 465 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.


