
Ресивер та контролер CRESTRON DM-RMC-100-C DigitalMedia 8G+™
- В наличии
- Код: 911.2001
16 020 ₴
- +380 (44) 459-70-90
DM-RMC-100-C - це контролер та інтерфейс для дисплея високої чіткості як частини повної системи DigitalMedia. Підключається до виходу DM 8G+ комутатора або передавача DM через кабель CAT5e або DM 8G. Включає порти керування IR, RS-232 та Ethernet.
DM-RMC-100-C пропонує просте інтерфейсне рішення для одного дисплея в рамках комплексної системи Crestron® DigitalMedia™. Він функціонує як приймач та інтерфейс керування DM 8G+™, забезпечуючи один вихід HDMI® разом з портами керування Ethernet, RS-232 та ІЧ. Окрім DM 8G+ він також сумісний з HDBaseT®, що дозволяє підключати його безпосередньо до джерела, сертифікованого HDBaseT. Його компактний, низькопрофільний дизайн дозволяє непомітно встановлювати DM-RMC-100-C за плоским дисплеєм або над проектором, встановленим на стелі. Він підключається до головного пристрою або джерела за допомогою одного витого кабелю типу CAT.
Детальна інформація про технічні характеристики DM-RMC-100-C на сайті виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crestron |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | контролер та інтерфейс |
| Общие | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
| Размеры | |
| Высота | 155 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Глубина | 26 мм |
| Вес | 468 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | контролер та інтерфейс |
- Цена: 16 020 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.





