
Процесор CRESTRON DMPS-200-C. Система презентацій DigitalMedia™ 200
- В наличии
- Код: 911.2000
89 000 ₴
- +380 (44) 459-70-90
DMPS-200-C від Crestron® - це комплексне рішення для керування презентаціями високої чіткості та маршрутизації сигналу для аудиторій, переговорних кімнат, лекційних залів та кімнат для відеоконференцій. Інтегруючи систему керування, мультимедійний матричний комутатор, мікрофонний мікшер, аудіо DSP та підсилювач в один 3-секційний стійковий корпус, DMPS-200-C забезпечує гнучку маршрутизацію сигналу та високопродуктивну обробку сигналу без необхідності використання окремих компонентів. Автоматичне налаштування входів забезпечує сумісність plug-and-play з широким спектром цифрових та аналогових джерел. Вбудовані можливості підключення DigitalMedia™ та HDBaseT® забезпечують спрощене рішення для підключення до віддалених аудіовізуальних джерел, комп'ютерів та дисплеїв.
Детальна інформація про технічні характеристики DMPS-200-C на сайті виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crestron |
| Страна производитель | США |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Состояние | Демонстраційний зразок |
| Тип | Маршрутизатор аудіо та відео сигналів |
| Размеры | |
| Ширина | 439 мм |
| Глубина | 415 мм |
| Высота | 133 мм |
| Вес | 7.5 кг |
| Общие | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
- Цена: 89 000 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.






