влевовправо

Сабвуфер DAS Audio ARCO-12SUB чорний
- В наличии
- Код: 10404640
28 860 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
DAS Audio ARCO-12SUB – компактний пасивний сабвуфер, оснащений 12" (305мм) динаміком з подвійною котушкою для відтворення низьких частот до 40 Гц. Двокотушкова конфігурація динаміка дозволяє відтворювати як лівий, так і правий канали аудіо, зберігаючи при цьому можливість побудови стереофонічних 2.1 систем звукопідсилення. Корпус виготовлено з МДФ в чорному кольорі. Додатковий монтажний кронштейн що входить до комплектації дає змогу встановлювати сабвуфер на стіну. Розташовані на задній панелі входи/виходи дозволяють стереофонічне (двоканальне) підключення до підсилювача. Сателітні виходи з фільтрацією високих частот призначені для підключення настінних чи врізних сателітних гучномовців.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: 12" (двокотушковий)
- потужність 2 х 8 Ом: 2 х 170 Вт (Continuous)
- частотна смуга: 40 Гц – 200 Гц
- дисперсія (Г х В): 360°
- чутливість (1Вт/1м): 106 дБ
- макс. SPL: 134 дБ
- клас захисту: IP54 (спільно з ARCO-IP-KIT)
- розміри: 360 x 592 x 285 мм
- вага: 14 кг
- колір: чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D.A.S. |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | Трансляционные |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество полос | 1 |
| Мощность | 170 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 12 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 8 Ом |
| Крепление на стену | Да |
| Возможность установки вне помещения | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 340 мм |
| Высота | 145 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Вес | 14 кг |
- Цена: 28 860 ₴
- Способ упаковки: Індивідуальна упаковка.



