
Пасивна акустична система DAS ALTEA-408
- В наличии
- Код: 10404990
22 516 ₴
- +380 (44) 459-70-90
DAS ALTEA-408 - 2-смугова пасивна система, розроблена для забезпечення виняткової якості звуку в широкому спектрі додатків, від PA на невеликих заходах до сценічного монітора та стаціонарних установок. ALTEA-408 здатна відтворювати частоти від 70 Гц до 20 кГц і забезпечує максимальний SPL 122 дБ, що робить її надзвичайно універсальною системою.
Система оснащена потужним 8” гучномовцем з 2” звуковою котушкою для відтворення середніх і низьких частот. Для високих частот система має компресійний драйвер зі звуковою котушкою 1”, що разом з рупорним хвилеводом забезпечує дисперсію 90° x 90°.
Корпус виготовлено з високоякісного надзвичайно міцного поліпропілену. Ергономічні ручки та закладні кріплення M8 надають легкість транспортування та встановлення, пропонуючи практичне та ефективне рішення для будь-якого аудіо застосунку.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: НЧ 1 х 8” / ВЧ 1 х 1”
- частотна смуга: 70 Гц - 20 кГц
- потужність 8 Ом: 150 Вт (RMS)
- чутливість (1Вт/1м): 94 дБ
- звуковий тиск (1м): 122 дБ
- дисперсія (Г х В): 90° x 90°
- клас захисту: для приміщень
- розміри: 480 x 280 x 260 мм
- колір: чорний
- вага: 9.4 кг
Стандартна упаковка - 1 шт. При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.
Додаткова інформація для доставки:
- габарити коробки: 550 х 350 х 340 мм
- вага брутто: 11.30 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D.A.S. |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | Концертная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Акустическое оформление | Фазоинверторного типа |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 150 Вт |
| Чувствительность | 94 дБ |
| Минимальная частота | 70 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 8 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 8 Ом |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 480 мм |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Вес | 9.4 кг |
| Основные атрибуты | |
| Номинальная выходная мощность | 300 Вт |
| Тип установки | В помещении |
- Цена: 22 516 ₴
- Способ упаковки: Стандартна упаковка - 1шт.

