влевовправо

Активна акустична система IBIZA XTK15A
- В наличии
- Код: 15-2417
14 560 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
IBIZA XTK15A - 2-смугова активна 15” (38 см) акустична система фазоінверторного типу. Чудово підходить для середнього розміру приміщень, барів або залів, де потрібні вокальна і музична чіткість.
Оснащена високоякісним підсилювачем та чудово підходить як для мобільного застосування, так і для фіксованих інсталяцій.
Система має литий корпус з АБС-пластику, що робить її зручною при транспортуванні. Для встановлення на стійку передбачений 35мм отвір.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: НЧ 1 х 15” / ВЧ 1 х 1.34”
- частотна смуга: 45 Гц - 18 кГц
- потужність 8 Ом: 300 Вт (RMS)
- чутливість (1Вт/1м): 95 дБ
- розміри: 400 x 370 x 680 мм
- вага: 19 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ibiza Sound |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Концертная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Акустическое оформление | Фазоинверторного типа |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 300 Вт |
| Чувствительность | 95 дБ |
| Минимальная частота | 45 Гц |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 15 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 8 Ом |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 370 мм |
| Глубина | 680 мм |
| Вес | 19 кг |
| Основные атрибуты | |
| Номинальная выходная мощность | 300 Вт |
| Тип установки | В помещении |
- Цена: 14 560 ₴
- Способ упаковки: Стандартна упаковка - 1шт.


