
Підсилювач потужності Biamp CHAMP-4
- Под заказ
- Код: 912.1537
Отправка с 13 июня 202640 406 ₴
- +380 (44) 459-70-90
CHAMP-4 - професійний 4-канальний підсилювач із вмонтованим кросовером. Корпус підсилювача заввишки всього 1U обладнаний масивними радіаторами, що забезпечує ефективне конвекційне охолодження навіть в екстремальних умовах роботи. Також відсутність охолоджувальних вентиляторів унеможливлює потрапляння всередину підсилювача пилу, сторонніх предметів, жирових аерозолів тощо, що робить CHAMP-4 практично не обслуговуваним.
Маючи 4 незалежні канали звукопідсилення CHAMP-4 також може використовуватися як 2-канальний у мостовому режимі. Наявність вбудованого кросовера дає змогу створювати біампінгові звукові комплекси або, як їх ще заведено називати, - системи 2.1. Для сабвуферного каналу в кросовері є фабричний пресет оптимальний для роботи зі штатними сабвуферами виробника.
В підсилювач вбудовано унікальну захисну технологію APC. Крім стандартного набору захисних функцій (від постійного струму, перегріву, короткого замикання), ця технологія постійно аналізує вхідні сигнали і в разі перевантаження незначно їх знижує, не допускаючи виникнення спотворень унаслідок втручання в роботу пікового лімітера. Це дає змогу підтримувати максимально можливий потенціал підсилювача і зберігати його звучання музичним і динамічним.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- топологія: клас АВ
- потужність 4 Ом: 4 х 80 Вт (RMS)
- потужність 8 Ом: 4 х 60 Вт (RMS)
- потужність 8 Ом (міст): 2 х 130 Вт (RMS)
- споживання: 400 Вт (макс) / 26 Вт (хол.ход)
- частота зрізу кросовера: 100 Гц / 12 дБ
- напруга живлення: 230Вт 50Гц
- розміри (Ш х В х Г): 483 (19") х 44 (1U) х 360 мм
- вага: 7.50 кг
Гарантійний термін - 5 років. Упаковка індивідуальна. При відсутності на складі, термін замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Усилитель мощности |
| Количество каналов | 4 |
| Номинальная мощность | 80 Вт |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок (міс) | 60 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 483 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 7000 г |
- Цена: 40 406 ₴
- Способ упаковки: Індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


