
Акустична система стельова Biamp Desono DX-IC8-W біла
- Под заказ
- Код: 910.0106
Отправка с 13 июня 202619 580 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp DX-IC8 - двосмугова 8” стельова акустична система перевертає уявлення про співвідношення ціни і якості для стельових гучномовців Hi-End класу. Здатна задовольнити найрізноманітніші потреби, DX-IC8 перевершує продуктивність конкуруючих стельових моделей.
Уніфіковане звучання в сімействі продуктів Desono DX забезпечує легке поєднання з іншими моделями серії, тоді як безліч дизайнерських інновацій виділяє сімейство гучномовців DX серед інших продуктів за своїм розміром і ціновим діапазоном.
Завдяки справжньому коаксіальному дизайну з окремими магнітами для НЧ і ВЧ драйверів, DX-IC8 демонструє знижені спотворення та найкращу в галузі чутливість, що дозволяє збільшити вихідний рівень на 3-6 дБ, при цьому вимагаючи вдвічі меншої потужності підсилення, ніж конкуруючи продукти.
Гучномовець обладнаний високоякісним трансформатором з 5-позиційним перемикачем режимів потужностей від 15 до 120 Ватт для роботи на 70/100-вольтових лініях і положенням перемикача 7 Ом для низькоомного застосування.
DX-IC8 встановлюється за допомогою спеціальних закладних рейок для розвантаження підвісної стелі та усунення її деформацій в процесі експлуатації. Затискачі SpringLock™, на які подано заявку на отримання патенту, дозволяють встановлювати гучномовець однією рукою, що прискорює монтаж і скорочує робочий час.
Акустична система Biamp Desono DX-IC8 сертифікована для використання з програмним забезпеченням Zoom.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: НЧ: 8” / ВЧ: 1.25”
- частотна смуга: 75 Гц - 20 кГц
- потужність 7 Ом: 175 Вт (Continuous)
- потужність 100 В: 120 / 60 / 30 Вт
- потужність 70 В: 120 / 60 / 30 / 15 Вт
- чутливість (1Вт/1м): 93 дБ
- звуковий тиск (1м): 116 дБ
- дисперсія (Г х В): 115° (конічна)
- клас захисту: для приміщень
- розміри: D341 х 216 мм
- монтажний отвір: D310 мм
- колір: білий
- вага: 7.08 кг
Гарантійний термін - 5 років. Стандартна упаковка - пара. Ціна зазначена за штуку. При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 175 Вт |
| Чувствительность | 93 дБ |
| Минимальная частота | 75 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 8 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 7 Ом |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 341 мм |
| Высота | 216 мм |
| Вес | 7.08 кг |
- Цена: 19 580 ₴
- Способ упаковки: Стандартна упаковка - пара. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


