
Акустична система стельова Biamp Desono DX-IC6LP-W біла
- Под заказ
- Код: 910.0300
Отправка с 13 июня 202614 196 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp DX-IC6LP - двосмугова 6.5” низькопрофільна стельова акустична система, потужна і універсальна для будь яких аудіо застосувань де важливість якості звуку поєднується з проблемою обмеженого простору. Система DX-IC6LP здатна задовольнити найвибагливіші потреби за конкурентною ціною.
Уніфіковане звучання в сімействі продуктів Desono DX забезпечує легке поєднання з іншими моделями серії, тоді як безліч дизайнерських інновацій виділяє сімейство гучномовців DX серед інших продуктів за своїм розміром і ціновим діапазоном.
Завдяки справжньому коаксіальному дизайну з окремими магнітами для НЧ і ВЧ драйверів, DX-IC6LP демонструє знижені спотворення та найкращу в галузі чутливість, що дозволяє збільшити вихідний рівень на 3-6 дБ, при цьому вимагаючи вдвічі меншої потужності підсилення, ніж конкуруючи продукти.
Гучномовець обладнаний високоякісним трансформатором з 6-позиційним перемикачем режимів потужностей від 3.75 до 60 Ватт для роботи на 70/100-вольтових лініях і положенням перемикача 8 Ом для низькоомного застосування.
DX-IC6 встановлюється за допомогою спеціальних закладних рейок для розвантаження підвісної стелі та усунення її деформацій в процесі експлуатації. Затискачі SpringLock™, на які подано заявку на отримання патенту, дозволяють встановлювати гучномовець однією рукою, що прискорює монтаж і скорочує робочий час.
Акустична система Biamp Desono DX-IC6LP сертифікована для використання з програмним забезпеченням Zoom.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: НЧ: 6.5” / ВЧ: 1”
- частотна смуга: 63 Гц - 20 кГц
- потужність 8 Ом: 60 Вт (Continuous)
- потужність 100 В: 60 / 30 / 15 / 7.5 Вт
- потужність 70 В: 60 / 30 / 15 / 7.5 / 3.75 Вт
- чутливість (1Вт/1м): 87 дБ
- звуковий тиск (1м): 103 дБ
- дисперсія (Г х В): 145° (конічна)
- клас захисту: для приміщень
- розміри: D341 х 99 мм
- монтажний отвір: D310 мм
- колір: білий / чорний
- вага: 4.90 кг
Гарантійний термін - 5 років. Стандартна упаковка - пара. Ціна зазначена за штуку. При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 60 Вт |
| Чувствительность | 87 дБ |
| Минимальная частота | 63 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 6,5 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 8 Ом |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 341 мм |
| Высота | 99 мм |
| Вес | 4.9 кг |
- Цена: 14 196 ₴
- Способ упаковки: Стандартна упаковка - пара. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


