влевовправо
Топ

Пасивний прес-бокс AudioPressBox® APB-P112 SB
- Под заказ
- Код: 800.3037
Отправка с 29 мая 202647 060 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
APB-P112 SB - пасивний портативний прес-бокс з 12 XLR виходами мікрофонного рівня. Всі виходи симетричні з власним ізолювальним трансформатором.
Вхід та вихід оснащені симетричними 3-контактними роз'ємами XLR. Вихід застосовується для каскадування (лінкування) декількох прес-боксів в послідовний ланцюжок.
Прес-бокс має міцну конструкцію у вигляді сценічної коробки (Stage Box).
Джерело сигналу: Симетричний лінійний вихід професійного аудіо обладнання.
Приклади використання:
Приклад підключення до мікшерної консолі.

Приклад підключення до підсилювальних модулів APB-208 R, APB-400R, APB-448 SB.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AudioPressBox |
| Страна производитель | Словакия |
| Состояние | Новое |
| Тип обладнання | Системи розподілення звуку |
| Входи | 1 |
| Виходи | 12 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 88 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Длина | 224 мм |
- Цена: 47 060 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення до 30 днів.




