
Акустична система стельова Biamp Desono CM60DTD
- В наличии
- Код: 911.0632
10 369 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp CM60DTD - двосмуговий 6.5” стельовий гучномовець з теплим і динамічним звучанням, ідеальним для високоякісної фонової музики та відтворення голосу.
CM60DTD обладнаний високоякісним трансформатором з 5-позиційним перемикачем режимів потужностей від 3.75 до 60 Ватт для роботи на 70/100-вольтових лініях і положенням перемикача 16 Ом в обхід трансформатора для низькоомного застосування.
Гучномовець встановлюється за допомогою спеціальних закладних рейок для розвантаження підвісної стелі та усунення її деформацій в процесі експлуатації.
Решітка з тонким кантом фіксується неодимовими магнітами і дозволяє вписати цей першокласний гучномовець в будь-яке дизайнерське середовище.
Акустична система Biamp Desono CM60DTD сертифікована для використання з програмним забезпеченням Zoom.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: НЧ: 6.5” / ВЧ: 1”
- частотна смуга: 75 Гц - 22 кГц
- потужність 16 Ом: 60 Вт (Continuous)
- потужність 100 В: 60 / 30 / 15 / 7.5 Вт
- потужність 70 В: 60 / 30 / 15 / 7.5 / 3.75 Вт
- чутливість (1Вт/1м): 83 дБ
- звуковий тиск (1м): 104 дБ
- дисперсія (Г х В): 150° (конічна)
- клас захисту: для приміщень
- розміри: D258 х 157 мм
- монтажний отвір: D232 мм
- колір: білий (RAL9010)
- вага: 4.00 кг
Гарантійний термін - 5 років. Стандартна упаковка - пара. Ціна зазначена за штуку. При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 50 Вт |
| Чувствительность | 83 дБ |
| Минимальная частота | 75 Гц |
| Максимальная частота | 22000 Гц |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 6,5 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 16 Ом |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 258 мм |
| Высота | 157 мм |
| Вес | 4 кг |
- Цена: 10 369 ₴
- Способ упаковки: Стандартна упаковка - пара. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.










