
Акустична система стельова Biamp Desono CM20DTS
- В наличии
- Код: 911.0631
7 832 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp CM20DTS - двосмуговий 4.25” стельовий гучномовець з теплим і динамічним звучанням, ідеальним для високоякісної фонової музики та відтворення голосу.
CM20DTS обладнаний високоякісним трансформатором з 5-позиційним перемикачем режимів потужностей від 1.25 до 20 Ватт для роботи на 70/100-вольтових лініях і положенням перемикача 16 Ом в обхід трансформатора для низькоомного застосування.
Гучномовець низькопрофільний, монтажна глибина лише 83.5 мм що розв'язує проблеми обмеженого простору. Встановлюється за допомогою спеціальних закладних рейок для розвантаження підвісної стелі та усунення її деформацій в процесі експлуатації.
Решітка з тонким кантом фіксується неодимовими магнітами і дозволяє вписати цей першокласний гучномовець в будь-яке дизайнерське середовище.
Акустична система Biamp Desono CM20DTS сертифікована для використання з програмним забезпеченням Zoom.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: НЧ: 4.25” / ВЧ: 1”
- частотна смуга: 90 Гц - 22 кГц
- потужність 16 Ом: 40 Вт (Continuous)
- потужність 100 В: 20 / 10 / 5 / 2.5 Вт
- потужність 70 В: 20 / 10 / 5 / 2.5 / 1.25 Вт
- чутливість (1Вт/1м): 84 дБ
- звуковий тиск (1м): 103 дБ
- дисперсія (Г х В): 150° x 100°
- клас захисту: для приміщень
- розміри: D223 х 84 мм
- монтажний отвір: D193 мм
- колір: білий (RAL9010)
- вага: 2.00 кг
Гарантійний термін - 5 років. Стандартна упаковка - пара. Ціна зазначена за штуку. При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 40 Вт |
| Чувствительность | 84 дБ |
| Минимальная частота | 90 Гц |
| Максимальная частота | 22000 Гц |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 4 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 16 Ом |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 223 мм |
| Высота | 84 мм |
| Вес | 2 кг |
- Цена: 7 832 ₴
- Способ упаковки: Стандартна упаковка - пара. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.










