
Додатковий ІЧ випромінювач ListenIR LA-141
- Под заказ
- Код: 800.2004
Отправка с 14 июня 202652 380 ₴
- +380 (44) 459-70-90
2-х канальний інфрачервоний випромінювач інформаційної системи персонального прослуховування ListerIR для роботи з передавачем/випромінювачем LT-84, як додатковий.
- до системи з LT-84 може бути додано до чотирьох випромінювачів, що забезпечують додаткове покриття площею до 2787 м2
- CAT-5e підключення (живлення та сигнал передаються по одному кабелю) всіх пристроїв розширення LA-141
- просте налаштування та експлуатація
* LA-141 ІЧ випромінювач розширення ListenIR (тільки для спільної роботи з LT-84) !!!
Особенностью применения LT-141 является функция компенсации задержек звукового сигнала, что дает отличную артикуляцию. В систему можно добавить до четырех LA-141 (при установке в пределах 30 м от LT-84), что обеспечит дополнительное покрытие.
Благодаря прилагаемому универсальному крепежному комплекту, возможно стационарное размещение устройства на потолке, стенах или на переносной настольной подставке.
(1) LA-141 ListenIR 2-х канальный излучатель
(1) кабель CAT-5e длиной 7.6 m
(1) LA-344 комплект креплений
(1) инструкция по эксплуатации
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Listen |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | ІЧ-канал |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 36 міс |
| Высота | 96 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Цвет | Черный |
| Вес | 54 г |
| Глубина | 17 мм |
- Цена: 52 380 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


