
Акустична система настінна Biamp Desono EX-S6
- В наличии
- Код: 911.18xx
26 433 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp EX-S6 - двосмугова настінна акустична система серії Desono EX, що володіє унікальними акустичними характеристиками, відмінним дизайном і ергономікою. Гучномовець обладнаний коаксіальним динаміком з 6.5” (165 мм) НЧ вуфером з паперовим дифузором та 1” (25 мм) ВЧ твітером з м'яким куполом. Система забезпечує потужність в низькоомному режимі 8 Ом - 200 Вт (Continuous), в трансформаторному режимі 70/100В - 80-40-20-10 Вт. Для вибору режиму (потужності) на задній панелі гучномовця передбачено 5-позиційний селектор.
Акустична система випускається в елегантному лаконічному корпусі з високоміцного ABS-пластика із захисною сіткою (грилем) зі сталі з антикорозійним порошковим покриттям. Система має клас захисту від навколишнього середовища IP54 і може вільно застосовуватись в в запилених та/або вологих приміщеннях або навіть на відкритому повітрі.
Гучномовець EX-S6 пропонується в наступних модифікаціях:
- EX-S6-CM-W (арт.911.1809.900) - білий колір, шарнірний кронштейн ClickMount;
- EX-S6-CM-B (арт.911.1810.900) - чорний колір, шарнірний кронштейн ClickMount;
- EX-S6-UB-W (арт.911.1811.900) - білий колір, U-подібний кронштейн;
- EX-S6-UB-B (арт.911.1812.900) - чорний колір, U-подібний кронштейн.
Акустичні системи Biamp Desono EX-S6 сертифіковані для використання з програмним забезпеченням Zoom.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: коаксіальний: НЧ 1 х 6.5” / ВЧ 1 х 1”
- частотна смуга: 58 Гц - 20 кГц
- потужність 8 Ом: 200 Вт (Continuous)
- потужність 100 В: 80 / 40 / 20 Вт
- потужність 70 В: 80 / 40 / 20 / 10 Вт
- чутливість (1Вт/1м): 89 дБ
- звуковий тиск (1м): 112 дБ
- дисперсія (Г х В): 120° x 120°
- клас захисту: IP54
- розміри: 349 х 217 х 220 мм
- колір: білий (RAL9016) / чорний (RAL9017)
- вага: 6.50 кг
Гарантійний термін - 5 років. Стандартна упаковка - пара, ціна зазначена за 1 шт. При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Трансляционные |
| Количество динамиков | 1 шт |
| Акустическое оформление | Фазоинверторного типа |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 200 Вт |
| Чувствительность | 89 дБ |
| Минимальная частота | 58 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 6,5 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 8 Ом |
| Крепление на стену | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 217 мм |
| Высота | 349 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Вес | 6.5 кг |
| Основные атрибуты | |
| Номинальная выходная мощность | 200 Вт |
| Тип установки | В помещении, На открытом воздухе |
| Пользовательские характеристики | |
| Клас захисту | IP54 |
- Цена: 26 433 ₴
- Способ упаковки: Стандартна упаковка - пара. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.




