
Гучномовець колонний Biamp Desono COLW101 білий
- Под заказ
- Код: 911.1591
Отправка с 13 июня 202629 192 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp COLW101 - 2-х смуговий колонний гучномовець для озвучення приміщень зі складною акустикою. Сфокусована діаграма направленості та поліпшена розбірливість мови забезпечують зменшений зворотній мікрофонний зв'язок та відмінні результати в ревербераційних середовищах, таких як культові споруди та аудиторії, в той час, як стійкість до атмосферних впливів дозволяє використовувати гучномовець на відкритих майданчиках, терасах, патіо…
COLW101 має 10 х 3.3” (84мм) НЧ-динаміка та 1 х 1” (25мм) ВЧ шовковий твітер, обладнана 4-позиційним перемикачем обмоток трансформатора 70/100В для налаштування потужностей в діапазоні від 20 Вт до 100 Вт та з низькоомним байпасом 100 Вт (8 Ом).
Стандартний настінний кронштейн входить до комплекту поставки.
Biamp Desono COLW101 сертифіковано для використання з програмним забезпеченням Zoom.
Гучномовці COLW101 можна фарбувати в будь-який колір.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: НЧ: 10 х 3.3” / ВЧ: 1 х 1”
- частотна смуга: 165 Гц - 18 кГц
- потужність 8 Ом: 100 Вт (Continuous)
- потужність 100 В: 100 / 60 / 40 Вт
- потужність 70 В: 100 / 50 / 30 / 20 Вт
- чутливість (1Вт/1м): 99 дБ
- звуковий тиск (1м): 119 дБ
- дисперсія (Г х В): 100° x 8°
- клас захисту: IP66
- розміри: 1180 х 100 х 83 мм
- колір: білий (RAL9016)
- вага: 7.70 кг
Гарантійний термін - 5 років. Стандартна упаковка - 1 шт. При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Стационарный |
| Тип установки | На открытом воздухе, В помещении |
| Номинальная выходная мощность | 100 Вт |
| Общие | |
| Длина | 83 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 1180 мм |
| Вес | 7.7 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Клас захисту | IP66 |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Чувствительность | 99 дБ |
| Количество динамиков | 10 шт. |
| Количество полос | 2 |
| Акустическое оформление | Закрытого типа |
| Минимальная частота | 165 Гц |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 100 Вт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 8 Ом |
| Крепление на стену | Да |
- Цена: 29 192 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковака. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.





