
Аудіо конференц-бар стельовий BIAMP Parle CBC 2500 CM
- Под заказ
- Код: 910.1899
Отправка с 16 июня 2026123 844 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Parlé CBC 2500 CM - це аудіо конференц-бар «все в одному» з технологією Biamp Audio Intelligence, який спроектований для використання в малих і середніх конференц-залах для монтажу на стелі.
CBC 2500 CM має елегантну конструкцію, яка підвішується з будь-якої стелі в приміщеннях відкритого плану за допомогою двох непомітних кабелів і має дві точки кріплення, які приховуються декоративними кришками.
CBC 2500 CM з вбудованою функцією придушенням акустичної луни (AEC) і шумозаглушенням штучного інтелекту використовує 27-елементний мікрофонний масив і технологію Biamp Beamtracking™ для активного відстеження та інтелектуального мікшування розмов у кімнаті. Два "розумні" динаміки мають компенсацію спотворень і технологію динамічного підсилення низьких частот для створення звукового серидовища з чудовим відтворенням мови.
Підвісний конференц-бар також має Biamp Launch, автоматизовану систему налаштування, яка оптимізує звук для кожного унікального конференц-залу.
ОСОБЛИВОСТІ
- Сертифіковано для Microsoft Teams і Zoom
- Універсальний аудіо конференц-бар, що монтується на стелі, для спільної роботи в приміщенняз з відкритою стелею
- Комплектність: конференц-бар Parlé ABC 2500, кабель швидкого підключення та комплект для кріплення до стелі з декоративними накладками
- Технологія Beamtracking активно відстежує та інтелектуально змішує розмови
- Алгоритм зменшення шуму AI для чіткого відтворення голосу
- Biamp Launch для автоматичного налаштування одним дотиком
- "Розумні" гучномовці з низьким рівнем спотворень
- Світлодіодні індикатори стану вимкнення звуку
- 3 роки гарантії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип акустической системы | Активная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Чувствительность | 90 дБ |
| Минимальная частота | 57 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 2,5 |
| Вид товара | Саундбар |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 940 мм |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 64 мм |
| Вес | 4.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Для конференций |
- Цена: 123 844 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.




