
Відео конференц-бар BIAMP Parle VBC 2800
- Под заказ
- Код: 912.1987
Отправка с 16 июня 2026121 485 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp Parlé VBC 2800 - це конференц-бар «все в одному», який забезпечує чудове відтворення AV з масивом у 27 мікрофонів і ширококутною новою камерою 4K, розробленою саме для відео конференцій. Технологія Biamp Beamtracking™ активно відстежує та інтелектуально мікшує мову з усієї кімнати. Два "розумних" гучномовці використовують технологію компенсації спотворень та динамічного підсилення низьких частот, створюють звук, що заповнює кімнату з чудовим відтворенням мови.
Відео конференц-бар оснащений новою подвійною системою камер ePTZ 50-мегапіксельна + 8-мегапіксельна, яка чітко бачить усіх, навіть за довгими конференц-столами. Система ePTZ також має 16-кратний цифровий зум, а технологія автоматичного кадрування AI штучного інтелекту автоматично перемикається між телеоб'єктивом та ширококутною камерою для отримання найкращого знімка.
VBC 2800 оснащений Biamp Launch, автоматизованою системою налаштування, яка оптимізує звук для кожного унікального простору конференц-залу.
Рекомендується для використання у приміщеннях будь-якого розміру аж до великих конференц-залів. Додатковий вихід для підключення допоміжних систем прослуховування ALS та порт Ethernet.
ОСОБЛИВОСТІ
- Технологія Beamtracking використовує масив із 27 мікрофонів для активного відстеження та інтелектуального змішування розмов
- Алгоритм зменшення шуму AI (Artificial intelligence) для чіткого відтворення голосу
- "Розумні" гучномовці з низьким рівнем спотворення
- Система приглушення акустичного відлуння (AEC)
- Biamp Launch для автоматичного налаштування одним дотиком, яке забезпечує найкращий звук у кожній кімнаті
- Автоматичний закритий затвор і світлодіодні індикації для вимкнення звуку та активності камери
- Повністю цифрове панорамування/нахил/масштабування (ePTZ) із 16-кратним цифровим зумом
- 8-мегапіксельна 120° HFoV ультраширока камера для людей, які знаходяться ближче до камери
- 50-мегапіксельна 86° HFoV камера для людей, які розташовані найдальше від камери
- Технологія автоматичного кадрування AI, щоб тримати учасників у кадрі
- Мережевий Ethernet порт для інтеграції керування
- Аналоговий аудіовхід для відтворення локального контенту в кімнаті
- Аналоговий вихід для підключення допоміжних систем прослуховування ALS (Assistive Listening Systems)
- Просте підключення до системи UC або концентратора BYOM за допомогою одного кабелю USB
- Гарантія 3 роки
РЕКОМЕНДОВАНІ АКСЕСУАРИ
Комплект кріплення для відеодисплея PMA 2000-DM.
Кріплення дозволяє швидко та легко встановлювати конференц-бари Parlé 2500-Series на будь-який монітор з кріпленням VESA у
формі H або X. Кріплення включає різноманітні компоненти для розміщення на моніторах різних стилів та забезпечує контрольоване переміщення вгору/вниз і дозволяє штанзі кріплення нахилятися вперед/назад для полегшення обслуговування та остаточного позиціювання.

Більш детальний огляд технічних характеристик Parlé VBC 2500a - перейдіть за посиланням
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип акустической системы | Активная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Чувствительность | 96 дБ |
| Минимальная частота | 57 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 2,5 |
| Вид товара | Саундбар |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 940 мм |
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 64 мм |
| Вес | 4.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Для конференций |
| Відеокамера | |
| Діагональне поле зору | 110 градуси |
| Горизонтальний кут огляду | 86 градуси |
| Датчик зображення | 50 мегапікселі |
| Фокусна відстань | 300 См |
| Цифрове збільшення | 16 Х |
| Підтримувана роздільна здатність | 2160 @ 30 кадрів в секунду |
| Аудіоінтерфейси | |
| USB | USB 3.0: 1x Type C |
| Допоміжне прослуховування | 1x 3,5 мм моно симетричний |
| Интерфейсы | |
| Підключення до мережі Ethernet | RJ-45 |
- Цена: 121 485 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.






