влевовправо

Підсилювач потужності Biamp REVAMP8250
- Под заказ
- Код: 911.0658
Отправка с 13 июня 202682 815 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Biamp REVAMP8250 - професійний 8-канальний підсилювач з вихідною потужністю 8 х 250 Вт (4 Ом) з можливістю мостового включення 4 х 500 Вт (8 Ом).
Топологія D класу має декілька вбудованих схем захисту від постійного струму, перевантаження по входу та перегріву.
Виконаний на базі шасі 2U 19", підсилювач має інтелектуальний вентилятор охолодження зі змінною швидкістю.
Для уникнення не сакційного доступу всі органи керування знаходяться на задній панелі приладу.
Гарантійний термін 5 років. Упаковка індивідуальна. При відсутності на складі, термін замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Усилитель мощности |
| Количество каналов | 5 |
| Номинальная мощность | 250 Вт |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок (міс) | 60 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 483 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 2000 г |
- Цена: 82 815 ₴
- Способ упаковки: Індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


