
Підсилювач потужності Biamp REVAMP2250
- Под заказ
- Код: 911.1469
Отправка с 13 июня 202633 108 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp REVAMP2250 - професійний 2-канальний цифровий підсилювач з вихідною потужністю 2 х 250 Вт (4 Ом / 100 В) з можливістю мостового включення 1 х 500 Вт (8 Ом).
Підсилювач оснащений внутрішнім цифровим DSP процесором для налаштування різних режимів роботи підсилювача (6 налаштувань).
Топологія D класу має декілька вбудованих схем захисту від постійного струму, перевантаження по входу та перегріву.
Виконаний в рековому корпусі 19" 1U, підсилювач має конвекційне охолодження (без вентиляторів), є надійним, потребує мінімального обслуговування, не шумить і не запилюється.
Для уникнення не санкційного доступу всі органи керування знаходяться на задній панелі приладу.
Гарантійний термін - 5 років. Упаковка індивідуальна. При відсутності на складі, термін замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Усилитель мощности |
| Количество каналов | 2 |
| Номинальная мощность | 250 Вт |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок (міс) | 60 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 483 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 2000 г |
- Цена: 33 108 ₴
- Способ упаковки: Індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


