влевовправо

Звукова панель (саунд-бар) для конференцій BIAMP Parle SBC 2
- Под заказ
- Код: 911.1869
Отправка с 13 июня 202630 839 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Parlé SBC 2 високоякісна звукова панель (саунд-бар) для конференцій призначена для переговорних кімнат або невеликих конференц-залів. Оснащений двома 4-дюймовими НЧ гучномовцями та двома 1-дюймовими твітерами. Вона може використовуватись, як в настільному, так і в настінному варіанті. SBC 2 підтримує кілька різних варіантів аудіовходу та може бути інтегрована з системою керування через порт RS-232. Панель має три вбудовані налаштування еквалайзера (Музика, Відеоконференція, Презентація), які перемикаються на задній частині панелі, щоб забезпечити чіткий і точний звук у різних налаштуваннях програм.
ОСОБЛИВОСТІ
- Оснащений двома 4-дюймовими НЧ гучномовцями та двома 1-дюймовими твітерами
- Номінальна вихідна потужність: 4 x 20W RMS
- Чотири варіанти аудіовходу: HDMI ARC, USB, Euroblock і RCA
- Частота дискретизації 44,1/48 кГц на цифрових входах
- Можливість інтеграції з системою керування через RS-232
- Включає можливість пробудження за наявності сигналу
- Вбудовані три пресети еквалайзера (для голосу, музики або презентації)
- Надається п'ятирічна гарантія Biamp Systems
Більш детальний огляд технічних характеристик Parlé SBC 2 - перейдіть за посиланням
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Количество динамиков | 4 шт |
| Количество полос | 2 |
| Чувствительность | 106 дБ |
| Минимальная частота | 50 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1018 мм |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Для конференций |
- Цена: 30 839 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.




