влевовправо

Попередній підсилювач Biamp Commercial PM4100 мережево керований
- Под заказ
- Код: 912.1888
Отправка с 13 июня 202628 525 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Biamp PM4100 - багатофункціональний стереофонічний попередній підсилювач що керується через мережу або RS-232.
Прилад оснащений чотирма стереовходами, 4 GPIO та одним стереовиходом і легко інтегрується з різноманітними системами керування. Вхід USB забезпечує пряме аудіопідключення та керування гучністю з комп’ютера.
Простота використання та універсальний набір функцій роблять PM4100 ідеальним для різноманітних професійних аудіо додатків.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ PM4100:
- 4 несиметричні стерео входи
- 1 балансний стерео вихід
- 2 двонаправлених порти RS-232 для стороннього управління
- 4 GPIO для керування реле, перемикачами та датчиками
- можливість мікшування входу 1 з поточним обраним входом
- 3-смуговий еквалайзер для регулювання низьких, середніх і високих частот
- автоматичний режим очікування
- живлення 12В DC або PoE
Гарантійний термін 5 років. Упаковка індивідуальна. При відсутності на складі, термін замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Предусилитель |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок (міс) | 60 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 483 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 2000 г |
- Цена: 28 525 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


