влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!

Регулятор гучності BERG PR-50
- В наличии
- Код: 911.0016
1 558 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
BERG PR-50 регулятор гучності 50 Вт з монтажною коробкою.
- макс. потужність 50Вт (лінія 100В)
- кількість положень регулятора: 10+0
- габарити В х Ш х Г: 93 х 86 х 74 мм
- колір - білий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Berg |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 86 мм |
| Высота | 93 мм |
| Глубина | 74 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна потужність, Вт | 50 |
| Мережа | 100 В |
| Основные | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
- Цена: 1 558 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.


