влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!

Регулятор гучності Apart TNW-VOL100
- В наличии
- Код: 911.0005
1 780 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Apart TNW-VOL100 регулятор гучності на 100 Вт, 24 В. Для монтажної фурнітури Bticino.
- макс. потужність 100Вт (лінія 100В)
- кількість положень регулятора: 10+0
- реле пріоритету 24 В
- габарити В х Ш х Г: 80 х 80 х 42 мм
- колір - білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APart |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 42 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна потужність, Вт | 100 |
| Мережа | 100 В |
- Цена: 1 780 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.


