влевовправо

Підсилювач потужності Biamp AMP-A460H
- Под заказ
- Код: 911.0438
Отправка с 13 июня 202652 955 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
Biamp AMP-A460H - професійний чотириканальний підсилювач D класу потужністю 4 х 60 Вт (4 Ом / 8 Ом) з можливістю мостового включення 2 х 120 Вт (4 Ом / 8 Ом / 70 В / 100 В).
Виконаний в компактному напіврековому корпусі підсилювач має конвекційну систему охолодження забезпечуючи безшумну роботу, що надзвичайно важливо для невеликих конференц-залів та переговорних кімнат.
Постачається з набором кріплення для монтажу в рек-стійку для встановлення одного або двох приладів поруч.
Гарантійний термін 5 років. Упаковка індивідуальна. При відсутності на складі, термін замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Усилитель мощности |
| Количество каналов | 4 |
| Номинальная мощность | 60 Вт |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок (міс) | 60 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 483 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 2000 г |
- Цена: 52 955 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


