влевовправо

Підсилювач потужності Biamp Voltera A 600.4
- Под заказ
- Код: 912.1947
Отправка с 13 июня 202688 199 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Biamp Voltera A 600.4 - компактний чотириканальний напіврековий підсилювач потужності із загальною вихідною потужністю 600 Вт. Навантаження каналів підсилення може обиратись індивідуально для отримання 150 Вт на канал в режимах 4 Ом, 8 Ом, 70 В або 100 В. Підтримується також асиметричний розподіл потужності, що дозволяє отримувати до 300 Вт на будь-який канал.
До комплекту входять монтажні кронштейни для встановлення одного чи двох підсилювачів в 1-юнітовий простір 19-дюймової рек-стійки. А також аксесуари для монтажу приладу в різних інших місцях: під столом, на стіні, за екраном, монітором тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Усилитель мощности |
| Количество каналов | 4 |
| Номинальная мощность | 150 Вт |
| Пиковая мощность | 300 Вт/канал |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок (міс) | 60 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 483 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Высота | 44 мм |
| Вес | 2000 г |
- Цена: 88 199 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.






