-20%Панель управління BIAMP ZONE4R
- В наличии
- Код: 911.1514
7 966 ₴
6 372 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
BIAMP ZONE4R панель дистанційного керування для попереднього підсилювача Zone4.
Панель дозволяє вибрати один з 4-х музичних джерел, здійснювати дистанційне управління рівнями гучності вибраного джерела та сигналу пейджінга з можливістю їх відключення.
Опціонально передбачена монтажна коробка BBi1 (для внутрішнього) монтажу.
Максимальна кількість одночасно підключених ZONE4R до одного підсилювача - 8 контролерів у будь-якій конфігурації. У разі необхідності підключення більш одного контролера на одну зону використовується додатковий хаб-спліттер RJ45.
Контроллер призначений для роботи тільки з передпідсилювачем Zone4, не сумісний з іншими пристроями і комп'ютерними мережами.
Монтажні характеристики:
- Зовнішні габарити панелей: 114 х 80 мм
- Відстань між монтажними винтами: 83 мм
- Встановлювальні розміри (без монтажної коробки): 70 х 55 мм
- Монтажна глибина : 40 мм
- З'єднувальний кабель: CAT5 або CAT6, максимальна довжина 100 м для однієї зони
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Вес | 140 г |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 55 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Интерфейсы | |
| Тип конектора | RJ45 |
- Цена: 6 372 ₴

