влевовправо

Панель управління BIAMP ACPR
- Под заказ
- Код: 911.1519
Отправка с 09 июля 20263 961 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
Apart ACPR панель дистанційного керування для активних акустичних систем BIAMP SDQ5PIR.
Призначена для внутрішнього монтажу, підключається кабелем CAT5, максимальна довжина підключення 100м.
- вкл/викл
- рівень гучності
- м'ютування
- стерео лінійний вхід
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Вес | 75 г |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Интерфейсы | |
| Тип конектора | RJ45 |
- Цена: 3 961 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


