влевовправо

Панель управління BIAMP ACPL
- Под заказ
- Код: 911.1519
Отправка с 16 июня 20263 961 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
Apart ACPL панель дистанційного керування для активних акустичних систем BIAMP SDQ5PIR.
Призначена для внутрішнього монтажу, підключається кабелем CAT5, максимальна довжина підключення 100м.
- вкл/викл
- рівень гучності
- м'ютування
- мікрофонний та стерео лінійний входи
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Вес | 90 г |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 28 мм |
| Интерфейсы | |
| Тип конектора | RJ45 |
- Цена: 3 961 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.


