влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!
-25%
-25%Регулятор гучності BIAMP | Apart 19-VOL660
- В наличии
- Код: 911.1515
14 151 ₴
10 613 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
APART 19-VOL660 6- зональний 12-позиційний регулятор гучності для 100 В ліній, 6х60 Вт з 24 В реле пріоритету.
Кожна із зон містить 12-позиційний регулятор гучності p 24 В реле пріоритету, що використовується в системах оповіщення та сигналізації та дозволяє зробити мовне повідомлення або подати сигнал тривоги, незалежно від положення ручки регулювання. Конструктив - 19", 2U. Підключення сигнальних кабелів здійснюється за допомогою роз'ємів типу Euroblock.
- Максимальна (музична) потужність: 6 х 60 Вт
- Кількість ступенів регулювання: 11 + положення "0"
- Габаритні розміри: 88 x 483 x 230 мм, 19", 2U
- Вага: 3.61 кг
- Колір: чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APart |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 484 мм |
| Высота | 88 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 230 мм |
| Максимальна потужність, Вт | 6 х 60 |
| Основные | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
- Цена: 10 613 ₴


