влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!

Панель управління BIAMP | Apart ACP
- В наличии
- Код: 911.0003
1 914 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
Apart ACP панель дистанційного керування для активних акустичних систем BIAMP | Apart SDQ5PIR.
Призначена для внутрішнього монтажу, підключається кабелем CAT5, максимальна довжина підключення 100м.
- вкл/викл
- рівень гучності
- м'ютування
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APart |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Вес | 70 г |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 28 мм |
| Интерфейсы | |
| Тип конектора | RJ45 |
| Основные | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
- Цена: 1 914 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.


