влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!

Регулятор гучності BIAMP | Apart N-VOLST-W
- В наличии
- Код: 911.1626
3 160 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Apart N-VOLST-W стерео регулятор гучності на 2 x 20 Вт / 4 - 8 - 16 Ом. Для монтажних коробок серії NIKO.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Моно / Стерео: стерео
Макс. потужність: 2 х 20 Вт
Імпеданс: 4 - 8 - 16 Ом
К-сть ступенів регулювання: 0 + 5
Реле пріоритету 24 В: немає
Роз'єм: EUROBLOCK / max 2.5 мм²
Габарити В х Ш х Г: 90 х 90 х 85 мм
Варіанти кольорів: білий
Вага: 0.15 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APart |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Вес | 150 г |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 90 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна потужність, Вт | 2 х 20 |
| Мережа | 4 – 8 - 16 Ом |
| Основные | |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
- Цена: 3 160 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.


