влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!

Мікрофон пейджинговий BIAMP | Apart DIMIC12
- В наличии
- Код: 911.0002
13 350 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Apart DIMIC12 цифрова мікрофонна пейджингова станція для сумісної роботи з AUDIOCONTROL12.8. Направлений конденсаторний гузнек-мікрофон. 12 зональних клавіш, які програмуються.
Основні особливості:
- сучасний елегантний дизайн
- настільне виконання з можливістю кріплення на стіну
- висока якість звучання
- конденсаторний мікрофон із круговою діаграмою спрямованості
- вбудований підсилювач оптимізований для мови
- 12 програмованих кнопок з підсвічуванням
- можливість розширення до 64 зон чи функцій
- програмування функцій кожної кнопки
Технічні характеристики:
- Характеристика спрямованості: кругова
- Частотний діапазон: 220 Гц – 20 кГц
- Lo-cut фільтр: 220 Гц, 6 dB/oct
- Чутливість: -85 дБ (+/- 3 дБ)
- Номінальний рівень 0,775 В
- Коефіцієнт нелінійних спотворень <0.5%
- Опір: 600 Ohm at 1 кГц
- Розміри мікрофона: 13 x 395 мм
- Розміри підставки 110 x 240 x 58 мм
- Живлення12 - 24 VDC/75 mA max по кабелю CAT5
- Довжина кабелю підключення - до 5м.
- Вага: 0,6 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | APart |
| Вид | Для конференций |
| Тип | Конденсаторный |
| Подключение устройства | Проводное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Диаметр | 58 мм |
| Вес | 600 г |
| Основные | |
| Тип роз'єму | RJ45 |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
- Цена: 13 350 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.


