влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!
Подарок
ПодарокАкустична система Biamp | Apart MASK12
- В наличии
- Код: 911.0000
22 250 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Apart MASK12 - багатофункціональна 2-смугова акустична система для різних аудіо інсталяцій від систем фонового звуку до танцювальної музики.
Функціональний дизайн дозволяє різні способи інсталяцій:
- настінний або стельовий монтаж із застосуванням опціональних кронштейнів;
- багатоточковий підвіс на тросах або ланцюгах;
- підлогове застосування як сценічний монітор.
Компоненти системи: 12" ламінований паперовий вуфер та 1.4" титановий компресійний драйвер ВЧ.
Залежно від позиціонування системи вертикально або горизонтально, високочастотний рупор має можливість повороту на 90°.
Пофарбований міцною фарбою корпус виконаний з дерева і має захисний металевий гриль. Особливості конструкції корпусу дозволяють при використанні MASK12 як сценічний монітор позиціонувати його під різними кутами.
Також у корпусі є 14 заставних М10, що при використанні рим-болтів (до комплектації не входять) дає додаткові можливості монтажу шляхом підвішування системи на тросах або ланцюгах.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Конструкція: пасивна двосмугова
- Випромінювачі: НЧ 12" (ламінований папір) + ВЧ 1.4"
- Імпеданс: 8 Ом
- Потужність 100 У режимі: ні
- Потужність у низькоомному режимі (динамічна): 700 Вт
- Потужність у низькоомному режимі (синусоїдальна RMS): 350 Вт
- Чутливість: 98 дБ
- Макс. рівень звукового тиску: 127 дБ
- Частотний діапазон: 48 Гц – 28 кГц
- Дисперсія: 90 ° Г х 70 ° В
- Матеріал корпусу / гриль: дерево / сталь
- Клас захисту: IP40
- Підключення: 2 х Speakon
- Габаритні розміри (ВхШхГ): 628 х 370 х 370 мм
- Система кріплення: 14 х М10 / опціональні кронштейни
- Колір: чорний
- Вага: 19.20 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APart |
| Страна производитель | Бельгия |
| Тип | Концертная |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 350 Вт |
| Максимальная мощность | 700 Вт |
| Чувствительность | 98 дБ |
| Минимальная частота | 48 Гц |
| Максимальная частота | 28000 Гц |
| Материал корпуса | Дерево |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 12 |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 8 Ом |
| Крепление на стену | Нет |
| Возможность установки вне помещения | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 370 мм |
| Высота | 628 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Вес | 19.2 кг |
- Цена: 22 250 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка.
Закажи и получи подарокВы экономите 3 560 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Акустична система Biamp | Apart MASK12»








