влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!
-20%
-20%Акустична система настінна (пара) Biamp Community DS5-B чорна
- В наличии
- Код: 911.0554
22 695 ₴/пара
18 156 ₴/пара
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
BIAMP Community DS5-B - універсальна всепогодна 2-смугова настінна акустична система, забезпечує динамічний і теплий звук, що ідеально підходить для високоякісної фонової музики та відтворення голосу. Низькопрофільна корпусна конструкція з фронтальним фазоінвертором дозволяє отримати якісний результат незалежно від точки монтажу.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- випромінювачі: 5” + 1”
- потужність 8 Ом: 100 Вт (Continuous)
- потужність 70/100 В: 60 / 30 / 15 / 7.5 Вт
- частотна смуга: 65 Гц - 22 кГц
- дисперсія: 130 ° (конічна)
- чутливість (1Вт/1м): 93 дБ
- макс. SPL: 113 дБ
- клас захисту: ІР55
- розміри: 328 x 160 x 191 мм
- вага: 4.9 кг
- колір: чорний
Стандартна упаковка - пара.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Трансляционные |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 100 Вт |
| Максимальная мощность | 250 Вт |
| Чувствительность | 93 дБ |
| Минимальная частота | 65 Гц |
| Максимальная частота | 22000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 5 |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 8 Ом |
| Крепление на стену | Да |
| Возможность установки вне помещения | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 328 мм |
| Глубина | 191 мм |
| Вес | 4.7 кг |
- Цена: 18 156 ₴/пара



