влевовправо
РОЗПРОДАЖ !!!

Сабвуфер стельовий Biamp Community D10SUB
- В наличии
- Код: 911.0543
17 800 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Community D10SUB - потужний стельовий сабвуфер преміум класу для побудови аудіо систем з підвищеними вимогами до якості звуку. Корпусна конструкція з фронтальним фазоінвертором дозволяє отримати якісний результат попри залежності від типу стелі.
В стандартній комплектації гучномовця постачаються шаблон для розмітки монтажного отвору і спеціальні закладні рейки для розвантаження підвісної стелі і запобігання її ушкодження під час експлуатування.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- потужність 8 Ом: 200 Вт (Continuous)
- потужність 70 В: 200 / 100 / 50 / 25 Вт
- потужність 100 В: 200 / 100 / 50 Вт
- частотна смуга: 42 Гц – 200 Гц
- розміри: Ø 386 x 252 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Мощность | 200 Вт |
| Максимальная мощность | 500 Вт |
| Чувствительность | 93 дБ |
| Минимальная частота | 42 Гц |
| Максимальная частота | 200 Гц |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 10 |
| РОЗПРОДАЖ | Знято з виробництва |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 8 Ом |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 386 мм |
| Высота | 386 мм |
| Глубина | 252.4 мм |
| Вес | 11.2 кг |
- Цена: 17 800 ₴
- Способ упаковки: Індивідуальна упаковка.



