
Акустична система підвісна Biamp Commercial SPH16
- В наличии
- Код: 911.1487
5 073 ₴
- +380 (44) 459-70-90
Biamp SPH16 — двосмуговий підвісний гучномовець сферичної форми. Мінімальна кількість подібних акустичних систем дозволяють створювати широке і рівномірне звукове поле для озвучення установ з високими стелями, де потрібно охопити велику територію, наприклад, склади, супермаркети, промислові будівлі тощо.
Завдяки 2-смуговій конструкції SPH16 забезпечує якісне відтворення музики та високу розбірливість мови для оголошень. Гучномовець має корпус з ABS-пластику, 5.25-дюймовий вуфер з паперовим дифузором і 1-дюймовий твітер. Є стійким до погодних умов та УФ-променів.
Комплектується багатожильним кабелем 4.5 м зі страхувальним сталевим тросом для підвішування. Кольорове кодування провідників відповідає відгалуженням 100-вольтового трансформатора для підключення різних режимів потужності.
Гучномовці SPH16 можна пофарбувати в будь-який колір.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- потужність 8 Ом: 16 Вт (RMS)
- потужність 100 В: 16 / 8 / 4 Вт
- частотна смуга: 80 Гц - 20 кГц
- клас захисту: IP53
- розміри: D180 мм
- колір: білий (RAL9003)
- вага: 1.70 кг
- гарантія: 5 років
Стандартна упаковка - 1 шт. При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Тип | Подвесная |
| Количество полос | 2 |
| Мощность | 16 Вт |
| Максимальная мощность | 25 Вт |
| Чувствительность | 88 дБ |
| Минимальная частота | 80 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер динамика | 5,25 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 8 Ом |
| Тип излучателей | Динамический |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Вес | 1.7 кг |
- Цена: 5 073 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі, термін його замовлення 30-45 днів.







