
Регулятор гучності Biamp Commercial E-VOLST
- В наличии
- Код: 911.1626
4 806 ₴
+380 (68) 550-45-05
(Viber, Telegram)
- +380 (44) 459-70-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Biamp E-VOLST – стереофонічний регулятор гучності серії EURO. Розрахований на роботу з імпедансами 4-8-16 Ом та максимальну потужність 2 х 40 Вт, регулятор є дуже довговічним завдяки дискретному ослабленню в 10 кроків.
КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- регулятор гучності 2 x 40 Вт / 4-8-16 Ом
- дискретне ослаблення в 10 кроків
- EURO стандарт 80 х 80 х 60 мм
Гарантійний термін - 5 років. Індивідуальна упаковка. При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biamp |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Белый |
| Вес | 320 г |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна потужність, Вт | 2 х 40 |
| Мережа | 4 – 8 - 16 Ом |
- Цена: 4 806 ₴
- Способ упаковки: індивідуальна упаковка. *** При відсутності обладнання на складі термін його замовлення 30-45 днів.

